|
|
ST44-206
|
16.07.2009r. Towar w kierunku Braniewa przejeżdża przez niegdysiejszą stację węzłową Słobity. Odgałęziała się tu linia do Bartoszyc przez Ornetę i Lidzbark Warmiński. Ruchu na niej nie wznowiono po wojnie. Czas się tam zatrzymał, w sieci można znaleźć aktualne zdjęcia niemal identyczne z tym sprzed 17 lat. I tylko ze względu na sytuację geopolityczną ruch jest tu znacznie mniejszy.
|
|