Fotogaleria kolejowa vrednego

Strona główna > Elektryczne > Łyk nowoczesności - Alstom, Siemens itp. a nawet EP09 :P

DB Cargo Polska 189 014

3.02.2026r. Pociąg DB w kierunku Kędzierzyna mija przystanek Opole Grotowice. Niedawno dorobiłem się pierwszego w mojej karierze zooma ze stałym światłem 2.8 Nie jest to pełnoklatowy, profesjonalny 24-70 a amatorski odpowiednik DX 16-50. W związku z tym i nieco większą pulą czasu dostępnego w ferie, spodziewać się można większej ilości kwasów z okolic Opola. Lojalnie ostrzegam :)

Infomacje o pliku
Nazwa pliku:20260203_1439_15522.jpg
Nazwa albumu:vredny / Łyk nowoczesności - Alstom, Siemens itp. a nawet EP09 :P
Słowa kluczowe:Eurosprinter / 189_014 / Opole_Grotowice / LK136_km_034 / Opole-Kędzierzyn / województwo_opolskie / DB_Polska
Wielkość pliku:617 KiB
Data dodania:03, Luty 2026
Wymiary:1509 x 932 pikseli
Wyświetleń:14 razy
URL:http://vredny.cba.pl/displayimage.php?pid=1965
Ulubione:Dodaj do ulubionych

Komentarz 1 do 4 z 4
Strona: 1

Guest_RS   [03, Luty 2026 at 05:43 PM]
Dobrze, że pogoda paskudna, idealna na testy Puszczać oczko
vredny   [03, Luty 2026 at 06:17 PM]
Idealna - prawie wszystkie zdjęcia, które zrobiłem są z zakresu przysłon 2.8-4,0. To konkretne - pełna dziura.
Guest_Lukasy   [06, Luty 2026 at 01:58 PM]
Czekam na podopolskie kwasy, może coś z linii do Kluczborka? Bardzo szczęśliwy Zaraz tam ma być oranie.
vredny   [06, Luty 2026 at 07:27 PM]
Planuję coś z linii do Kluczborka, może uda się te plany zrealizować Uśmiech

Komentarz 1 do 4 z 4
Strona: 1

Dodaj swój komentarz 
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?: