Fotogaleria kolejowa vrednego

Strona główna > Elektryczne > Łyk nowoczesności - Alstom, Siemens itp. a nawet EP09 :P

EU160-053

29.04.2026r. Pociąg IC 1631 Nałkowska z Białegostoku do Wrocławia mija posterunek odgałęźny Retkini i zbliża się do peronów przystanku Łódź Retkinia. Skład jedzie od strony Łodzi Chojen. Dzięki jeździe po torze lewym, majączący w oddali pociąg osobowy nie musiał czekać pod semaforem. Między krzakami po lewej a torem prześwituje fragment placu budowy tunelu kolei dużych prędkości. To stamtąd będzie zaczynać pracę tarcza TBM, która obiekt ma wydrążyć. Komora startowa jest już gotowa, TBM ma ruszyć na początku 2027. Planowane oddanie do ruchu tunelu do Łodzi Fabrycznej to grudzień 2030 - moim zdaniem nader optymistycznie.

Infomacje o pliku
Nazwa pliku:20260429_1754_15864.jpg
Nazwa albumu:vredny / Łyk nowoczesności - Alstom, Siemens itp. a nawet EP09 :P
Słowa kluczowe:EU160 / EU160-053 / Łódź_Retkinia / LK14_km_002 / Krotoszyn-Łódź / województwo_łódzkie
Wielkość pliku:965 KiB
Data dodania:02, Czerwiec 2026
Wymiary:1509 x 933 pikseli
Wyświetleń:9 razy
URL:http://vredny.cba.pl/displayimage.php?pid=2068
Ulubione:Dodaj do ulubionych

Komentarz 1 do 1 z 1
Strona: 1

vredny   [02, Czerwiec 2026 at 06:31 PM]
W związku z nieprzewidzianymi trudnościami kolejna wrzuta planowana jest na poniedziałek, 8 czerwca bieżącego roku.

Komentarz 1 do 1 z 1
Strona: 1

Dodaj swój komentarz 
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?: