Fotogaleria kolejowa vrednego

Strona główna > Elektryczne > Kible, czyli EN57, pochodne i inne jednostki

L-4268-003

29.04.2026r. Pociąg ŁKA 97863 z Kutna do Łodzi Widzewa na stacji Łódź Chojny. Gdyby nie bloki na drugim planie, pomyśleć by można, że to do jakaś prowincjonalna stacyjka. PKP przez lata tak zresztą ją traktowała, między 2003 a 2011 nie było to ruchu pasażerskiego, a budynek popadał w ruinę. Po remoncie infrastruktury, wprowadzeniu nowoczesnego taboru pasażerowie nagle i niespodziewanie zaczęli z tego korzystać. Nawet po otwarciu tunelu średnicowego łódzka linia obwodowa powinna pozostać trwałym elementem lokalnego systemu transportowego.

Infomacje o pliku
Nazwa pliku:20260429_1329_15846.jpg
Nazwa albumu:vredny / Kible, czyli EN57, pochodne i inne jednostki
Słowa kluczowe:Stadler_Flirt / L-4268 / L-4268-003 / Łódź_Chojny / LK25_km_006 / Krotoszyn-Łódź / województwo_łódzkie / ŁKA
Wielkość pliku:678 KiB
Data dodania:20, Maj 2026
Wymiary:1509 x 933 pikseli
Wyświetleń:9 razy
URL:http://vredny.cba.pl/displayimage.php?pid=2055
Ulubione:Dodaj do ulubionych

Komentarz 1 do 3 z 3
Strona: 1

Guest_RS   [23, Maj 2026 at 09:01 PM]
To skupisko ludzi w pobliżu semafora miało coś wspólnego z widocznym pociągiem? Uśmiech Bardzo ładny dworzec, może warty szerszego kąta i mniejszej odległości, o ile pierwszoplanowa łąka jest dostępna, tak by wyeliminować bloki z tła Puszczać oczko
vredny   [24, Maj 2026 at 08:00 PM]
Pewnie się dało, ale groźne tablice zabraniające wstępu na teren kolejowy trochę ograniczały aktywność, zwłaszcza że po Łodzi jeździłem pociągami i musiałem na peron wrócić prawie pod nastawnią Uśmiech Co powiedziawszy, zrobiłem zdjęcie od tyłu przy cudownym świetle i bez bloków - ale je skopałem tak, ze publikacj jest wykluczona Smutek
vredny   [24, Maj 2026 at 08:02 PM]
I tak, tłumek miał związek z pociągiem ze zdjęcia Uśmiech

Komentarz 1 do 3 z 3
Strona: 1

Dodaj swój komentarz 
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?: